O nas

Misja

Analizujemy potrzeby branż, szukamy rozwiązań i wprowadzamy na rynek te najlepsze. Dążymy do upowszechnienia innowacyjnych systemów przyśpieszających rozwój firm. Dzielimy się doświadczeniem, zapewniając dostęp do nowoczesnych narzędzi podnoszących konkurencyjność firm.
Aranżacja - duża kuchnia

O nas

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Oferujemy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania w dziedzinie projektowania CAD/CAM. Widząc rosnące potrzeby polskiej branży meblarskiej zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowych produktów. Postawiliśmy na prostotę obsługi oraz przystępność cen. Dzięki takiej strategii zadbaliśmy również o potrzeby najmniejszych zakładów i firm rodzinnych. Nasze produkty umożliwiają połączenie procesu projektowania mebli z ich produkcją na maszynach CNC dostępnych na polskim rynku.

Świadczymy również usługi doradztwa technicznego oraz prowadzimy specjalistyczne szkolenia z zakresu projektowania CAD/CAM i obsługi maszyn CNC..

Decydując się na współpracę z nami, nasi Klienci otrzymują dostęp do naszego wieloletniego doświadczenia, którym chętnie się dzielimy.

Nasze doświadczenie

lat na rynku
napisanych i wdrożonych postprocesorów
sprzedanych licencji CAD lub CAM
przeprowadzonych szkoleń

Napisz do nas

    Pola oznaczone * są wymagane

    Zgody