O nas

Misja

Analizujemy potrzeby branż, szukamy rozwiązań i wprowadzamy na rynek te najlepsze. Dążymy do upowszechnienia innowacyjnych systemów przyśpieszających rozwój firm. Dzielimy się doświadczeniem, zapewniając dostęp do nowoczesnych narzędzi podnoszących konkurencyjność firm.
Aranżacja - duża kuchnia

O nas

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Oferujemy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania w dziedzinie projektowania CAD/CAM. Widząc rosnące potrzeby polskiej branży meblarskiej zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowych produktów. Postawiliśmy na prostotę obsługi oraz przystępność cen. Dzięki takiej strategii zadbaliśmy również o potrzeby najmniejszych zakładów i firm rodzinnych. Nasze produkty umożliwiają połączenie procesu projektowania mebli z ich produkcją na maszynach CNC dostępnych na polskim rynku.

Świadczymy również usługi doradztwa technicznego oraz prowadzimy specjalistyczne szkolenia z zakresu projektowania CAD/CAM i obsługi maszyn CNC..

Decydując się na współpracę z nami, nasi Klienci otrzymują dostęp do naszego wieloletniego doświadczenia, którym chętnie się dzielimy.

Nasze doświadczenie

lat na rynku
napisanych i wdrożonych postprocesorów
sprzedanych licencji CAD lub CAM
przeprowadzonych szkoleń

Napisz do nas

    Pola oznaczone * są wymagane

    Zgody


    Chcę otrzymywać na podany adres e-mail informacje handlowe (informacje o produktach i usługach) oraz newsletter od 3D MASTER s.c. R. Lis R. Wypysiński z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jakobinów 23, 02-240 Warszawa, NIP: 5223009526, REGON: 146907936.

    Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie. Przysługuje Państwu prawo wglądu do danych, prawo do ich poprawiania, prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia oraz prawo do eksportu danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.